Suntsu Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SXT2148FD27-40.000M
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CRYSTAL 40.000MHZ 8 PF SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.8835
$0.8835
10
$0.7828
$7.828
50
$0.7315
$36.575
100
$0.64638
$64.638
500
$0.612389
$306.1945
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Load Capacitance | 8pF |
| Frequency Tolerance | ±10ppm |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Height - Seated (Max) | 0.020" (0.50mm) |
| Frequency Stability | ±20ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 100 Ohms |
| Series | SXT214 |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | Suntsu Electronics, Inc. |
| Frequency | 40 MHz |
| Operating Mode | Fundamental |
| Package | Bulk |