Zuhause / Crystals / SXT22410FA07-16.000M
minImg
SXT22410FA07-16.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SXT22410FA07-16.000M
Beschreibung:
CRYSTAL 16.000MHZ 10 PF SMD
Auf Lager : 3576
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Load Capacitance 10pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Series SXT224
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 16 MHz