Zuhause / Crystals / SXT22410FA48-38.400M
minImg
SXT22410FA48-38.400M
Suntsu Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SXT22410FA48-38.400M
Beschreibung:
CRYSTAL 38.400MHZ 10 PF SMD
Auf Lager : 1500
Benutzer handbuch
Load Capacitance 10pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 38.4 MHz