Zuhause / Crystals / SXT22414AA27-27.000M
minImg
SXT22414AA27-27.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SXT22414AA27-27.000M
Beschreibung:
CRYSTAL 27.000MHZ 14 PF SMD
Auf Lager : 3061
Benutzer handbuch
Load Capacitance 14pF
Frequency Tolerance ±50ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 27 MHz