Zuhause / Crystals / SXT22417BB07-16.384M
minImg
SXT22417BB07-16.384M
Suntsu Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SXT22417BB07-16.384M
Beschreibung:
CRYSTAL 16.384MHZ 17PF SMD
Auf Lager : 3000
Benutzer handbuch
Load Capacitance 17pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Ratings -
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 16.384 MHz