Suntsu Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SXT22419CA07-50.000M
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CRYSTAL 50.000MHZ 19PF SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.6745
$0.6745
10
$0.58805
$5.8805
50
$0.5453
$27.265
100
$0.474145
$47.4145
500
$0.445607
$222.8035
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Load Capacitance | 19pF |
| Frequency Tolerance | ±25ppm |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Height - Seated (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 50 Ohms |
| Ratings | - |
| Series | SXT224 |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | Suntsu Electronics, Inc. |
| Frequency | 50 MHz |
| Operating Mode | Fundamental |
| Package | Bulk |