Zuhause / Crystals / SXT22420DB07-13.560M
minImg
SXT22420DB07-13.560M
Suntsu Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SXT22420DB07-13.560M
Beschreibung:
CRYSTAL 13.560MHZ 20PF SMD
Benutzer handbuch
Load Capacitance 20pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 120 Ohms
Ratings -
Series SXT224
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 13.56 MHz