Zuhause / Crystals / SXT22422BB07-12.288M
minImg
SXT22422BB07-12.288M
Suntsu Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SXT22422BB07-12.288M
Beschreibung:
CRYSTAL 12.288MHZ 22PF SMD
Auf Lager : 2850
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Load Capacitance 22pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 120 Ohms
Ratings -
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 12.288 MHz