Zuhause / Crystals / SXT2247CC48-16.000M
minImg
SXT2247CC48-16.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SXT2247CC48-16.000M
Beschreibung:
CRYSTAL 16.000MHZ 7 PF SMD
Auf Lager : 14163
Benutzer handbuch
Load Capacitance 7pF
Frequency Tolerance ±25ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Frequency Stability ±25ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 16 MHz