Suntsu Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SXT2249DB16-16.000M
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CRYSTAL 16.000MHZ 9 PF SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.4465
$0.4465
10
$0.37145
$3.7145
50
$0.33345
$16.6725
100
$0.316825
$31.6825
500
$0.301017
$150.5085
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Load Capacitance | 9pF |
| Frequency Tolerance | ±20ppm |
| Operating Temperature | -10°C ~ 60°C |
| Height - Seated (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Frequency Stability | ±30ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 100 Ohms |
| Series | SXT224 |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | Suntsu Electronics, Inc. |
| Frequency | 16 MHz |
| Operating Mode | Fundamental |
| Package | Bulk |