Zuhause / Crystals / SXT32410EA07-32.000M
minImg
SXT32410EA07-32.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SXT32410EA07-32.000M
Beschreibung:
CRYSTAL 32.000MHZ 10 PF SMD
Auf Lager : 6098
Benutzer handbuch
Load Capacitance 10pF
Frequency Tolerance ±15ppm
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 32 MHz