Zuhause / Crystals / SXT32412BB07-20.000M
minImg
SXT32412BB07-20.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SXT32412BB07-20.000M
Beschreibung:
CRYSTAL 20.000MHZ 12PF SMD
Auf Lager : 4421
Benutzer handbuch
Load Capacitance 12pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 20 MHz