Zuhause / Crystals / SXT32412EA48-20.000M
minImg
SXT32412EA48-20.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SXT32412EA48-20.000M
Beschreibung:
CRYSTAL 20.000MHZ 12PF SMD
Auf Lager : 4421
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Load Capacitance 12pF
Frequency Tolerance ±15ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Series SXT324
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 20 MHz