Zuhause / Crystals / SXT32413BB48-16.384M
minImg
SXT32413BB48-16.384M
Suntsu Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SXT32413BB48-16.384M
Beschreibung:
CRYSTAL 16.384MHZ 13PF SMD
Auf Lager : 1500
Benutzer handbuch
Load Capacitance 13pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 70 Ohms
Ratings -
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 16.384 MHz