Zuhause / Crystals / SXT32414AA16-18.432M
minImg
SXT32414AA16-18.432M
Suntsu Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SXT32414AA16-18.432M
Beschreibung:
CRYSTAL 18.432MHZ 14PF SMD
Auf Lager : 3790
Benutzer handbuch
Load Capacitance 14pF
Frequency Tolerance ±50ppm
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 70 Ohms
Ratings -
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 18.432 MHz