Suntsu Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SXT32414BB07-13.000M
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CRYSTAL 13.000MHZ 14PF SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.4845
$0.4845
10
$0.4636
$4.636
50
$0.4104
$20.52
100
$0.3572
$35.72
500
$0.335958
$167.979
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Load Capacitance | 14pF |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Height - Seated (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| Frequency Stability | ±30ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 100 Ohms |
| Ratings | - |
| Series | SXT324 |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | Suntsu Electronics, Inc. |
| Frequency | 13 MHz |
| Operating Mode | Fundamental |
| Package | Bulk |