Zuhause / Crystals / SXT32418BB07-50.000M
minImg
SXT32418BB07-50.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SXT32418BB07-50.000M
Beschreibung:
CRYSTAL 50.000MHZ 18PF SMD
Auf Lager : 4566
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Load Capacitance 18pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 35 Ohms
Ratings -
Series SXT324
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 50 MHz