Zuhause / Crystals / SXT32418DB07-27.120M
minImg
SXT32418DB07-27.120M
Suntsu Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SXT32418DB07-27.120M
Beschreibung:
CRYSTAL 27.120MHZ 18 PF SMD
Auf Lager : 8000
Benutzer handbuch
Load Capacitance 18pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 27.12 MHz