Zuhause / Crystals / SXT32418EA48-19.6608M
minImg
SXT32418EA48-19.6608M
Suntsu Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SXT32418EA48-19.6608M
Beschreibung:
CRYSTAL 19.6608MHZ 18PF SMD
Auf Lager : 2996
Benutzer handbuch
Load Capacitance 18pF
Frequency Tolerance ±15ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 70 Ohms
Ratings -
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 19.6608 MHz