Zuhause / Crystals / SXT32418FA17-22.1184M
minImg
SXT32418FA17-22.1184M
Suntsu Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SXT32418FA17-22.1184M
Beschreibung:
CRYSTAL 22.1184MHZ 18PF SMD
Auf Lager : 2300
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Load Capacitance 18pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Ratings -
Series SXT324
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 22.1184 MHz