Zuhause / Crystals / SXT32420BB07-13.560M
minImg
SXT32420BB07-13.560M
Suntsu Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SXT32420BB07-13.560M
Beschreibung:
CRYSTAL 13.560MHZ 20PF SMD
Auf Lager : 1690
Benutzer handbuch
Load Capacitance 20pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Ratings -
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 13.56 MHz