Zuhause / Crystals / SXT3247AA07-12.288M
minImg
SXT3247AA07-12.288M
Suntsu Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SXT3247AA07-12.288M
Beschreibung:
CRYSTAL 12.288MHZ 7PF SMD
Auf Lager : 1243
Benutzer handbuch
Load Capacitance 7pF
Frequency Tolerance ±50ppm
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Ratings -
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 12.288 MHz