Zuhause / Crystals / SXT3248DB27-11.0592M
minImg
SXT3248DB27-11.0592M
Suntsu Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SXT3248DB27-11.0592M
Beschreibung:
CRYSTAL 11.0592MHZ 8PF SMD
Auf Lager : 1190
Benutzer handbuch
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 250 Ohms
Ratings -
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 11.0592 MHz