Zuhause / Crystals / SXT3249AA16-38.400M
minImg
SXT3249AA16-38.400M
Suntsu Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SXT3249AA16-38.400M
Beschreibung:
CRYSTAL 38.400MHZ 9 PF SMD
Auf Lager : 5918
Benutzer handbuch
Load Capacitance 9pF
Frequency Tolerance ±50ppm
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 38.4 MHz