Zuhause / Crystals / SXT3249CB38-50.000M
minImg
SXT3249CB38-50.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SXT3249CB38-50.000M
Beschreibung:
CRYSTAL 50.000MHZ 9PF SMD
Auf Lager : 1490
Benutzer handbuch
Load Capacitance 9pF
Frequency Tolerance ±25ppm
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 35 Ohms
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 50 MHz