Zuhause / Crystals / SXT3249CC17-22.1184M
minImg
SXT3249CC17-22.1184M
Suntsu Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SXT3249CC17-22.1184M
Beschreibung:
CRYSTAL 22.1184MHZ 9PF SMD
Auf Lager : 1500
Benutzer handbuch
Load Capacitance 9pF
Frequency Tolerance ±25ppm
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±25ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 22.1184 MHz