Zuhause / Crystals / SXT3249DD38-16.384M
minImg
SXT3249DD38-16.384M
Suntsu Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SXT3249DD38-16.384M
Beschreibung:
CRYSTAL 16.384MHZ 9PF SMD
Auf Lager : 1470
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Load Capacitance 9pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±20ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 70 Ohms
Ratings -
Series SXT324
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 16.384 MHz