Zuhause / Crystals / SXT83418FA48-25.000M
minImg
SXT83418FA48-25.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SXT83418FA48-25.000M
Beschreibung:
CRYSTAL 25.000M 18PF SMD
Auf Lager : 1000
Benutzer handbuch
Load Capacitance 18pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.098" (2.50mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.315" L x 0.150" W (8.00mm x 3.80mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SOJ, 5.5mm pitch
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 25 MHz