Suntsu Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SXT83418FB27-22.1184M
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CRYSTAL 22.1184M 18PF SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.216
$1.216
10
$1.1571
$11.571
50
$1.10181
$55.0905
100
$1.046615
$104.6615
500
$0.991553
$495.7765
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Load Capacitance | 18pF |
| Frequency Tolerance | ±10ppm |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Height - Seated (Max) | 0.098" (2.50mm) |
| Frequency Stability | ±30ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.315" L x 0.150" W (8.00mm x 3.80mm) |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 60 Ohms |
| Ratings | - |
| Series | SXT834 |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 4-SOJ, 5.5mm pitch |
| Mfr | Suntsu Electronics, Inc. |
| Frequency | 22.1184 MHz |
| Operating Mode | Fundamental |
| Package | Bulk |