Microchip Technology
Produkt-Nr.:
SY69952ZC
Hersteller:
Paket:
28-SOIC
Charge:
-
Beschreibung:
IC TXRX CLOCK RECOVERY 28-SOIC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Main Purpose | Ethernet, SONET/SDH, ATM applications |
| Operating Temperature | 0°C ~ 85°C |
| Ratio - Input:Output | 1:3 |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Supplier Device Package | 28-SOIC |
| PLL | Yes |
| Series | - |
| Input | PECL |
| Package / Case | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Output | PECL |
| Mfr | Microchip Technology |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Frequency - Max | 155.52Mbps |
| Base Product Number | SY69952 |