Microchip Technology
Produkt-Nr.:
SY89221UHY
Hersteller:
Paket:
64-TQFP-EP (10x10)
Charge:
-
Beschreibung:
IC CLK BUFFER 2:15 2GHZ 64TQFP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Ratio - Input:Output | 2:15 |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 64-TQFP-EP (10x10) |
| Series | Precision Edge® |
| Input | CML, LVDS, PECL |
| Type | Fanout Buffer (Distribution), Divider, Multiplexer |
| Package / Case | 64-TQFP Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 2.375V ~ 3.6V |
| Output | LVPECL |
| Mfr | Microchip Technology |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tray |
| Frequency - Max | 2 GHz |
| Base Product Number | SY89221 |