Amphenol Tuchel Industrial
Produkt-Nr.:
T 3475 013
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN PLUG MALE 7P SILV SLDR CUP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$18.8195
$18.8195
10
$16.31055
$163.1055
25
$15.45916
$386.479
50
$15.23496
$761.748
100
$13.442595
$1344.2595
250
$12.546422
$3136.6055
500
$12.277572
$6138.786
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Ingress Protection | IP40 |
| Voltage Rating | 250V |
| Contact Finish Thickness - Mating | - |
| Current Rating (Amps) | 7A |
| Shell Size, MIL | - |
| Product Status | Active |
| Shell Finish | Nickel |
| Shell Size - Insert | M16-7 |
| Mfr | Amphenol Tuchel Industrial |
| Connector Type | Plug, Male Pins |
| Features | Strain Relief |
| Contact Finish - Mating | Silver |
| Primary Material | Metal |
| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Number of Positions | 7 |
| Color | Silver |
| Termination | Solder Cup |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Threaded |
| Orientation | Keyed |
| Mounting Feature | - |
| Series | C091A |
| Shell Material | Die Cast |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | T 3475 |