HellermannTyton
Produkt-Nr.:
T120MR0UVK2
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CBL TIE LOCKING BLK 120LB 1.296'
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
50
$1.63514
$81.757
100
$1.560945
$156.0945
250
$1.412232
$353.058
500
$1.300759
$650.3795
1250
$1.11493
$1393.6625
2500
$1.040602
$2601.505
5000
$0.98857
$4942.85
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Tensile Strength | 120 lbs (54.43 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Black |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Screw Mount, Mounting Hole |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Shelf Life Start | - |
| Mfr | HellermannTyton |
| Features | Heat Stabilized, Impact Resistant, UV Stabilized |
| Shelf Life | - |
| Length - Actual | 1.296' (395.00mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 0.299" (7.59mm) |
| Length - Approximate | 15.5" |
| Bundle Diameter | 4.02" (102.00mm) |
| Base Product Number | T120MR |