T1812-221J
Tamura
Produkt-Nr.:
T1812-221J
Beschreibung:
FIXED IND 220UH 115MA 10 OHM SMD
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 796 kHz
Q @ Freq 40 @ 796kHz
Height - Seated (Max) 0.143" (3.63mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 115 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.195" L x 0.150" W (4.95mm x 3.81mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 10Ohm Max
Inductance 220 µH
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Frequency - Self Resonant 6MHz