HellermannTyton
Produkt-Nr.:
T19X195CW
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
SOLID CENTER WEIGHT SHELF
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Color | Black |
| Material | Metal, Steel |
| Size / Dimension | 19.000" L x 19.000" W x 3.440" H (482.60mm x 482.60mm x 87.38mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 9 lbs (4.1 kg) |
| Series | - |
| Type | Shelf, Fixed |
| For Use With/Related Products | 19" Panel Width Racks |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | HellermannTyton |
| Ventilation | Non-Vented |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | T19X195 |