T30100-2CR
Eaton - Bussmann Electrical Division
Produkt-Nr.:
T30100-2CR
Beschreibung:
FUSE BLOK CART 300V 100A CHASSIS
Auf Lager : 2
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Fuseholder Type Block
Termination Style Box Lug
Current Rating (Amps) 100 A
Fuse Type Cartridge
Contact Finish -
Mounting Type Chassis Mount
Orientation -
Product Status Active
Fuse Size 0.75" Dia x 2.16" L (19.1mm x 54.8mm)
Series T300
For Use With/Related Products Class T Fuses
Voltage 300V