KEMET
Produkt-Nr.:
T330B334K035AS
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP TANT 0.33UF 10% 35V RADIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Manufacturer Size Code | B |
| Height - Seated (Max) | 0.240" (6.09mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 0.200" (5.08mm) |
| Voltage - Rated | 35 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.285" L x 0.170" W (7.24mm x 4.32mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 15Ohm @ 100kHz |
| Ratings | - |
| Series | T330 |
| Type | Molded |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | KEMET |
| Capacitance | 0.33 µF |
| Features | General Purpose |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |