Autonics
Produkt-Nr.:
T3S-B4RP1C
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
TEMP CONTROL RTD 99.9C 100-240V
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -10°C ~ 50°C |
| Display Characters - Height | 0.315" (8.00mm) |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | - |
| Output Type | Relay |
| Control Method | On/Off, Proportional (P) |
| Number of Characters Per Row | 3 |
| Communications | - |
| Panel Cutout Dimensions | Square - 45.00mm x 45.00mm |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Series | T3/T4 |
| Type | Temperature Controller (RTD) |
| Display Type | LED - Red Characters |
| Voltage - Supply | 100 ~ 240VAC |
| Mfr | Autonics |
| Input Range | 0°C ~ 99.9°C |
| Features | - |
| Package | Box |