T3V3LCS3-7
Diodes Incorporated
Produkt-Nr.:
T3V3LCS3-7
Paket:
SOD-323
Beschreibung:
TVS DIODE 3.3VWM 19VC SOD323
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 20A (8/20µs)
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency 3pF @ 1MHz
Voltage - Breakdown (Min) 4V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 350W
Product Status Obsolete
Supplier Device Package SOD-323
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 19V
Package / Case SC-76, SOD-323
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 3.3V