Zuhause / Tape / T400X000A91
minImg
T400X000A91
Panduit Corp
Produkt-Nr.:
T400X000A91
Hersteller:
Panduit Corp
Beschreibung:
TAPE LABELING WHT/RED 4"X16.7YDS
Auf Lager : 3
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Usage -
Storage/Refrigeration Temperature -
Thickness - Adhesive -
Color White, Red
Backing, Carrier -
Product Status Active
Thickness - Backing, Carrier -
Thickness 0.0039" (3.9 mils, 0.099mm)
Series -
Length 50' (15.2m) 16.7 yds
Shelf Life Start -
Mfr Panduit Corp
Temperature Range -40°F ~ 302°F (-40°C ~ 150°C)
Shelf Life -
Package Bulk
Tape Type Labeling
Width 4.00" (101.60mm)