Omron Automation and Safety
Produkt-Nr.:
T4016-031SM
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
SWITCH SAFETY 3PST-NC 4A 230V
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$305.767
$305.767
5
$301.2013
$1506.0065
10
$282.9461
$2829.461
25
$264.69166
$6617.2915
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -20°C ~ 80°C |
| Must Release | - |
| Must Operate | - |
| Holding Force | 5kgf |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Voltage Rating | 230VAC, 24VDC |
| Actuator Type | Panel Disconnect |
| Current Rating (Amps) | 4A (AC/DC) |
| Approval Agency | CE, cULus |
| Circuit | 3PST-NC + SPST-NO |
| Conduit Thread Size | 1/2" NPT x3 |
| Product Status | Active |
| Series | T4016 |
| Type | Non-Locking |
| Voltage - Supply | - |
| Mfr | Omron Automation and Safety |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | T4016 |