HellermannTyton
Produkt-Nr.:
T40R10M4
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CBL TIE LOCKING WHITE 40LB 8.35"
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Tensile Strength | 40 lbs (18.14 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | White |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Shelf Life Start | - |
| Mfr | HellermannTyton |
| Features | Halogen Free |
| Shelf Life | - |
| Length - Actual | 0.696' (212.00mm, 8.35") |
| Package | Bulk |
| Width | 0.157" (4.00mm) |
| Length - Approximate | 8.25" |
| Bundle Diameter | 2.17" (55.00mm) |
| Base Product Number | T40R |