T55B476M010C0150
Vishay Sprague
Produkt-Nr.:
T55B476M010C0150
Beschreibung:
CAP TANT POLY 47UF 10V 1411
Auf Lager : 1799
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code B
Height - Seated (Max) 0.083" (2.10mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 10 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 150mOhm @ 100kHz
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 47 µF