T63YB102KT20
Vishay Sfernice
Produkt-Nr.:
T63YB102KT20
Hersteller:
Vishay Sfernice
Beschreibung:
TRIMMER 1K OHM 0.25W PC PIN TOP
Auf Lager : 903
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Termination Style PC Pins
Tolerance ±10%
Number of Turns 15
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension Rectangular - 0.268" x 0.197" Face (6.80mm x 5.00mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Resistance 1 kOhms
Series T63
Power (Watts) 0.25W, 1/4W