T73YE204KT20
Vishay Sfernice
Produkt-Nr.:
T73YE204KT20
Hersteller:
Vishay Sfernice
Beschreibung:
SFERNICE POTENTIOMETERS & TRIMME
Auf Lager : 900
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Termination Style PC Pins
Tolerance ±10%
Number of Turns 1
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension Rectangular - 0.276" x 0.260" Face (7.00mm x 6.60mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Resistance 200 kOhms
Series T73
Power (Watts) 0.45W