RF Solutions
Produkt-Nr.:
T9-434-075
Hersteller:
Paket:
5-SIP
Charge:
-
Beschreibung:
WIRELSS IC & MODULES BLUETOOTH
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Current - Transmitting | - |
| Operating Temperature | -10°C ~ 55°C |
| Applications | General Purpose |
| Data Interface | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 5-SIP |
| Power - Output | 13dBm |
| Antenna Connector | Through Hole |
| Modulation or Protocol | UHF |
| Series | - |
| Memory Size | - |
| Package / Case | 5-SIP Module |
| Voltage - Supply | 5V ~ 10V |
| Data Rate (Max) | 57kbps |
| Mfr | RF Solutions |
| Frequency | 434.075MHz |
| Features | RSSI Equipped |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | T9-434 |