TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Produkt-Nr.:
T92S7A22-12
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
RELAY GEN PURPOSE DPST 30A 12V
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$28.025
$28.025
10
$26.62375
$266.2375
25
$25.2225
$630.5625
50
$23.82125
$1191.0625
100
$22.420095
$2242.0095
250
$21.018788
$5254.697
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 65°C |
| Switching Voltage | 277VAC - Nom |
| Contact Rating (Current) | 30 A |
| Termination Style | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Coil Current | 333 mA |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Coil Resistance | 9.1 Ohms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 1.2 VAC |
| Contact Form | DPST-NO (2 Form A) |
| Seal Rating | - |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | Class F |
| Series | T92 |
| Operate Time | 15 ms |
| Mfr | TE Connectivity Potter & Brumfield Relays |
| Contact Material | Silver Cadmium Oxide (AgCdO) |
| Coil Voltage | 12VAC |
| Must Operate Voltage | 9.6 VAC |
| Release Time | 15 ms |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Coil Type | Non Latching |
| Base Product Number | T92S7 |