TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Produkt-Nr.:
T9AP1D52-12
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 12V
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$6.935
$6.935
10
$6.498
$64.98
25
$5.776
$144.4
50
$5.48739
$274.3695
100
$5.19859
$519.859
250
$4.620952
$1155.238
500
$4.332152
$2166.076
1000
$4.043333
$4043.333
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Switching Voltage | 277VAC - Max |
| Contact Rating (Current) | 30 A |
| Termination Style | Quick Connect - 0.187"/0.250" |
| Coil Current | 83 mA |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Coil Resistance | 144 Ohms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 1.2 VDC |
| Contact Form | SPST-NO (1 Form A) |
| Seal Rating | - |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | Class F |
| Series | T9A |
| Operate Time | 15 ms |
| Mfr | TE Connectivity Potter & Brumfield Relays |
| Contact Material | Silver Cadmium Oxide (AgCdO) |
| Coil Voltage | 12VDC |
| Must Operate Voltage | 9 VDC |
| Release Time | 15 ms |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Coil Type | Non Latching |
| Base Product Number | T9AP1 |