TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Produkt-Nr.:
T9AV1D22-48
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 48V
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$7.505
$7.505
10
$7.0376
$70.376
25
$6.25594
$156.3985
50
$5.9432
$297.16
100
$5.630365
$563.0365
250
$5.004752
$1251.188
500
$4.691955
$2345.9775
1000
$4.379158
$4379.158
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Switching Voltage | 277VAC - Max |
| Contact Rating (Current) | 30 A |
| Termination Style | PC Pin |
| Coil Current | 20.8 mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Coil Resistance | 2.3 kOhms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 4.8 VDC |
| Contact Form | SPST-NO (1 Form A) |
| Seal Rating | Sealed - Flux Protection |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | Class F |
| Series | T9A |
| Operate Time | 15 ms |
| Mfr | TE Connectivity Potter & Brumfield Relays |
| Contact Material | Silver Cadmium Oxide (AgCdO) |
| Coil Voltage | 48VDC |
| Must Operate Voltage | 36 VDC |
| Release Time | 15 ms |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Coil Type | Non Latching |
| Base Product Number | T9AV1 |