TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Produkt-Nr.:
T9AV5D12-22
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
RELAY GEN PURPOSE SPDT 20A 22V
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$6.1465
$6.1465
10
$5.7646
$57.646
25
$5.12392
$128.098
50
$4.86761
$243.3805
100
$4.611395
$461.1395
250
$4.098984
$1024.746
500
$3.842788
$1921.394
1000
$3.586611
$3586.611
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Switching Voltage | 277VAC - Max |
| Contact Rating (Current) | 20 A |
| Termination Style | PC Pin |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 2.2 VDC |
| Contact Form | SPDT (1 Form C) |
| Seal Rating | Sealed - Flux Protection |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | Class F |
| Series | T9A |
| Operate Time | 15 ms |
| Mfr | TE Connectivity Potter & Brumfield Relays |
| Contact Material | Silver Cadmium Oxide (AgCdO) |
| Coil Voltage | 22VDC |
| Must Operate Voltage | 16.5 VDC |
| Release Time | 15 ms |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Coil Type | Non Latching |
| Base Product Number | T9AV5 |